Yurtiçi Kargo Antalya Şubeleri, Kargo

Şubesi - Anasayfa

Anasayfa > Kargo > Yurtiçi Kargo > Antalya Şubeleri




Sponsorlu Bağlantılar


Kargo kategorisi, Antalya ilinde bulunan Yurtiçi Kargo şubeleri 'nin bilgileri
bu sayfada ki listede bulunmaktadır.


Şubelerin Listesi






Kargo Antalya Yurtiçi Kargo Şubeleri



Adalya TAHIL PAZARI MAH. Merkez Antalya 0 242 247 67 39
  469 SK. ŞAHİN İŞ MERKEZİ      
  NO:13-14   Adalya@yurticikargo.com.tr  
Akdeniz ZERDALİLİK MH. CEBESOY CD Merkez Antalya 0 242 321 34 24
  ŞEREF APT. NO:37/C   Akdeniz@yurticikargo.com.tr  
Alanya ŞEKERHANE MH. A.ASIM Alanya Antalya 0 242 511 45 09
  TOKUŞ CD. ÇAYBAŞI SK.      
  AŞÇI YUSUF APT. NO:4/B   Alanya@yurticikargo.com.tr  
Antorsan ORGANİZE SANAYİ SİTESİ Merkez Antalya 0 242 258 14 74
  1.KISIM      
  NO:7 VE 13      
Aspendos ÇAYBAŞI MAH. Merkez Antalya 0 242 311 13 46
  ALİ ÇETİNKAYA CD.      
  TİRYAKİOĞLU APT. NO:142/2   Aspendos@yurticikargo.com.tr  
Belek Akdeniz Mh. KOCAREİS CAD. Serik Antalya 0 242 715 27 00
  NO:4 BELEK/SERİK      
  Apt.A Blok No:4   belek@yurticikargo.com.tr  
Damlataş SARAY MH. KIZLAR PINARI Alanya Antalya 0 242 511 89 93
  CD. TAHA APT. ZEMİN KAT      
  NO:106   Damlatas@yurticikargo.com.tr  
Dokuma ÖZGÜRLÜK MAH. NAMIK KEMAL Kepez Antalya 0 242 334 58 95
  BUL. SAKİNUR APT. NO:74/B   Dokuma@yurticikargo.com.tr  
Döşemealtı ORGANİZE SANYİ BÖLGESİ Döşemealtı Antalya 0 242 254 00 58
  TOPTANCILAR BİRLİĞİ      
  103/A      
Düden CUMHURİYET MAH. 620 SOK. Merkez Antalya 0 242 345 88 32
  SABRİ ÜFLER APT.      
  NO:14/3-4-5   Duden@yurticikargo.com.tr  
Falez ALTINDAĞ MH. TEOMAN PAŞA Merkez Antalya 0 242 242 97 75
  CD. 32/B   Falez@yurticikargo.com.tr  
Gazipaşa İSTİKLAL MH. ATATÜRK CD. Gazipaşa Antalya 0 242 572 55 52
  PAZARYERİ MEVKİ TUNCERLER      
  İŞH. Z.KAT NO:9/B   Gazipasa@yurticikargo.com.tr  
Güzeloba ÇAĞLAYAN MAHALLESİ Merkez Antalya 0 242 324 55 71
  2059 SOKAK NO:112      
  ALPEREN AP.   Guzeloba@yurticikargo.com.tr  
Hurma ÖĞRETMENLEREVİ MH. Merkez Antalya 0 242 228 99 40
  ATATÜRK BULV.      
  NO.134      
Kaş MERKEZ MAH. ATATÜRK BULV. Kaş Antalya 0 242 836 45 25
  OTOGAR KARŞISI NO:44/3      
  KAŞ ANTALYA      
Kemer DÖRTYOL BUL. NO:48 Kemer Antalya 0 242 814 16 50
  KEMER      
  35-36   Kemer@yurticikargo.com.tr  
Kepez ŞAFAK MH. AKDENİZ SAN.SİT Merkez Antalya 0 242 221 15 72
  5008 SK. NO:32   Kepez@yurticikargo.com.tr  
Korkuteli KİREMİTLİ MH BURDUR CD Korkuteli Antalya 0 242 643 16 42
  NO:10   korkuteli@yurticikargo.com  
Kumluca MEYDAN MAH. AHMET ALİ AĞA Kumluca Antalya 0 242 887 38 51
  ÖZEN APT. NO:29/6 KUMLUC   Kumluca@yurticikargo.com.tr  
Kurşunlu ALTINOVA SİNAN MH. Merkez Antalya 0 242 340 36 69
  HONAMLI SK. NO:12   Kursunlu@yurticikargo.com.tr  
Lara YEŞİLBAHÇE MH. Merkez Antalya 0 242 322 11 85
  M.KASAPOĞLU CD. 1450 SK.      
  H.BAKIR APT. NO:12   Lara@yurticikargo.com.tr  
Manavgat DEMOKRASİ BUL. NO:39 Manavgat Antalya 0 242 746 80 15
      Manavgat@yurticikargo.com.tr  
Meltem YILDIZ MH. PİRİREİS CAD Merkez Antalya 0 242 237 69 60
  MERVE APT.      
  NO:75/1   Meltem@yurticikargo.com.tr  
Perge Altınova Sinan Mh. No:12 Merkez Antalya 0 242 340 31 18
         
Serik ORTA MH. RÜŞTÜ REÇBER CAD Serik Antalya 0 242 722 14 43
  NO:27   Serik@yurticikargo.com.tr  
Şarampol ELMALI MH. SUBAŞI CD. Merkez Antalya 0 242 248 10 18
  4 SK. NO:28/6   Sarampol@yurticikargo.com.tr  
Varsak Kuzeyyaka mh. Yeşilırmak Merkez Antalya 0242 325 14 39
  Cad. No:283/2      
  Antalya      





Kargo kategorisinin Antalya ilinde bulunan diğer kargo firmaları aşağıda listelenmiştir.

Aras Kargo Antalya Şubeleri UPS Kargo Antalya Şubeleri
Ceva Kargo Antalya Şubeleri Varan Kargo Antalya Şubeleri
TNT Kargo Antalya Şubeleri Sürat Kargo Antalya Şubeleri
MNG Kargo Antalya Şubeleri Fillo Kargo
NAK Kargo PTT Kargo
Horoz Kargo Ulusoy Kargo
Inter Global Kargo Metro Kargo Antalya Şubeleri
THY Kargo Antalya Şubeleri DHL Kargo Antalya Şubeleri


Sponsorlu Bağlantılar


Hakkımızda  |  Kullanım Koşulları  |  Gizlilik  |  Reklam Hizmeti  |  Copyright © 20011
     Tüm Hakları Saklıdır Copyright 2007-2011 Allright Reserved. subesi.org bir Alpc.net LTD. kuruluşudur.