Yurtiçi Kargo Bursa Şubeleri, Kargo

Şubesi - Anasayfa

Anasayfa > Kargo > Yurtiçi Kargo > Bursa Şubeleri




Sponsorlu Bağlantılar


Kargo kategorisi, Bursa ilinde bulunan Yurtiçi Kargo şubeleri 'nin bilgileri
bu sayfada ki listede bulunmaktadır.


Şubelerin Listesi






Kargo Bursa Yurtiçi Kargo Şubeleri



Arabayatağı ARABAYATAĞI MAHALLESİ Yıldırım Bursa 0 224 367 75 92
  ANKARA CADDESİ NO:345/A   Arabayatagi@yurticikargo.com.tr  
Bademli ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ MH. Osmangazi Bursa 0 224 242 90 99
  MUDANYA CD. NO:68/A OYAK      
  RENAULT KARŞISI EMEK   Bademli@yurticikargo.com.tr  
Beşevler KONAK MH YILDIRIM CAD Nilüfer Bursa 0 224 451 60 90
  GÜLBİTEN SK.NO.24      
Buttim Yeni Yalova Yolu Osmangazi Bursa 0 224 211 16 40
  5 Km. Buttim      
  G-7   Buttim@yurticikargo.com.tr  
Çınar Demirtaş Dumlupınar Mah. Osmangazi Bursa 0 224 262 15 55
  50.Cadde No:31-31/A   Cinar@yurticikargo.com.tr  
Ertuğrul Ertuğrul Mah. Nilüfer Bursa 0 224 413 48 34
  Necip Hablemitoğlu Cad.      
  Atalay İş Mrk. No:3/B      
Gazcılar Gazcılar Cad. Doğanbey Sk Osmangazi Bursa 0 224 254 42 06
  No:9      
  Gazcılar   Gazcilar@yurticikargo.com.tr  
Gemlik İstiklal Caddesi Gemlik Bursa 0 224 513 20 71
  Kordon Apartmanı      
  No:60/G   Gemlik@yurticikargo.com.tr  
Gençosman Tuna Mah. Osmangazi Bursa 0 224 252 11 65
  Yeni Yalova Yolu No:181   Gencosman@yurticikargo.com.tr  
Gökkuşağı ESENTEPE MAHALLESİ Nilüfer Bursa 0 224 242 78 80
  ATA SOKAK      
  NO:12   Gokkusagi@yurticikargo.com.tr  
Görükle İrtibat DUMLUPINAR MAH. Nilüfer Bursa 0 224 483 72 61
  ATATÜRK BULVARI   gorukle@yurticikargo.com  
Gürsu ŞİRİNEVLER MAH. ANKARA CD Yıldırım Bursa 0 224 331 56 28
  NO.803      
Haşimişcan Haşimişcan Cad. Osmangazi Bursa 0 224 224 85 51
  Öztürk İş hanı      
  No:54/A   hasimiscan@yurticikargo.com.tr  
Heykel Nalbantoğlu mh. Osmangazi Bursa 0 224 224 65 95
  Taşkapı Sok NO:22   Heykel@yurticikargo.com.tr  
İhsaniye Karaman Mah. Nilüfer Bursa 0 224 245 05 80
  Kafkas Sokak No:21      
İnegöl Osmaniye mh. Vakit Sk. İnegöl Bursa 0 224 715 32 39
  No:11/A   Inegol@yurticikargo.com.tr  
İznik Mustafa Kemalpaşa Mh. İznik Bursa 0 224 757 78 98
  Kılıçaslan Cd.No:63   Iznik@yurticikargo.com.tr  
Karacabey Garipçe Mh. Karacabey Bursa 0 224 676 32 19
  40 Sk. No:47      
  9-10 Nolu Dükkan   Karacabey@yurticikargo.com.tr  
Kükürtlü Acemler Mh. Osmangazi Bursa 0 224 232 22 36
  Çevik Sk.Kafaoğlu Apt.      
  B Blok No:4   Kukurtlu@yurticikargo.com.tr  
Mesken Eğitim Mah. Yıldırım Bursa 0 224 362 80 77
  Prof Tezok Cd.No:172   yesil@yurticikargo.com  
M.Kemalpaşa Cumhuriyet Mah.Bursa Cad. M.Kemalpaşa Bursa 0 224 613 70 44
  Muti Apt. No:83/i   M.Kemalpasa@yurticikargo.com.t  
Mudanya Mütareke Mah. Mudanya Bursa 0 224 544 05 50
  Akıncı Abidin Bey Sok      
  Gül Apt.No:8/A   Mudanya@yurticikargo.com.tr  
Niltim Üçevler Mah. Nilüfer Bursa 0224 443 30 78
  Nilüfer Ticaret Merkezi      
  66.Sokak No:1      
Nosab NİLÜFER ORG.SAN.BÖL. Nilüfer Bursa 0 224 411 22 31
  MANOLYA CAD. NO:2      
Orhangazi CamiKebir Mh. Orhangazi Bursa 0 224 573 60 55
  İstiklal Caddesi      
  No:12/B   Orhangazi@yurticikargo.com.tr  
Oylat CUMA MH.İSMAİLEFENDİ SK. İnegöl Bursa 0 224 711 99 97
  NO:4/B      
Parkop Beşevler Küçük San. Sit. Nilüfer Bursa 0 224 441 43 23
  Parkoop 48 Sk.      
  No:107   Besevler@yurticikargo.com.tr  
Pilot Sanayi Mudanya Cd. Nilüfer Bursa 0 224 242 15 15
  Şükran Hatun Apt.      
  No:323/1   Nilufer@yurticikargo.com.tr  
Stadyum Çırpan Mahallesi Osmangazi Bursa 0 224 256 30 56
  Darmstad Caddesi No:25      
  Rıdvan Apt.Daire :2   Stadyum@yurticikargo.com.tr  
Tütüncü Duaçınarı Mah. Yıldırım Bursa 0 224 364 06 76
  Karlıdağ Cad. No: 112   Tutuncu@yurticikargo.com.tr  
Uludağ Kıbrıs Şehitleri Cd. Osmangazi Bursa 0 224 253 60 34
  Tan Sk. No:4   Uludag@yurticikargo.com.tr  
Ürünlü ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Nilüfer Bursa 0 224 413 04 70
  KAMP.KARŞI.KÖPRÜ GİRİŞİ      
  ECZANELER YANI   urunlu@yurticikargo.com  
Yenişehir Kurtuluş Mah. Yenişehir Bursa 0 224 773 00 63
  Bilecik Cad. No:5/B   Yenisehir@yurticikargo.com.tr  





Kargo kategorisinin Bursa ilinde bulunan diğer kargo firmaları aşağıda listelenmiştir.

Aras Kargo Bursa Şubeleri UPS Kargo Bursa Şubeleri
Ceva Kargo Bursa Şubeleri Varan Kargo Bursa Şubeleri
TNT Kargo Bursa Şubeleri Sürat Kargo Bursa Şubeleri
MNG Kargo Bursa Şubeleri Fillo Kargo
NAK Kargo PTT Kargo
Horoz Kargo Ulusoy Kargo
Inter Global Kargo Metro Kargo Bursa Şubeleri
THY Kargo DHL Kargo Bursa Şubeleri


Sponsorlu Bağlantılar


Hakkımızda  |  Kullanım Koşulları  |  Gizlilik  |  Reklam Hizmeti  |  Copyright © 20011
     Tüm Hakları Saklıdır Copyright 2007-2011 Allright Reserved. subesi.org bir Alpc.net LTD. kuruluşudur.