Yurtiçi Kargo İzmir Şubeleri, Kargo

Şubesi - Anasayfa

Anasayfa > Kargo > Yurtiçi Kargo > İzmir Şubeleri




Sponsorlu Bağlantılar


Kargo kategorisi, İzmir ilinde bulunan Yurtiçi Kargo şubeleri 'nin bilgileri
bu sayfada ki listede bulunmaktadır.


Şubelerin Listesi






Kargo İzmir Yurtiçi Kargo Şubeleri



Alaçatı İrtibat TOKOĞLU MAH.ALAÇATI Çeşme İzmir 0 232 716 88 28
  1048.SOKAK      
  NO:3      
Aliağa ATATÜRK MH. FATİH CD. Aliağa İzmir 0 232 616 75 01
  NO:37A.   Aliaga@yurticikargo.com.tr  
Alsancak 1456 SK. NO:8   İzmir 0 232 421 37 34
  ZEMİN A      
  ALSANCAK   Alsancak@yurticikargo.com.tr  
Altındağ KAMİL TUNCA BULVARI   İzmir 0 232 467 01 41
  NO:93 / D      
  ALTINDAĞ - BORNOVA   Altindag@yurticikargo.com.tr  
Atasanayi 8780/30 sokak Çiğli İzmir 0 232 328 14 32
  4.Ata Sanayi Sit.      
  Çiğli/İzmir   atasanayi@yurticikargo.com  
Ayrancılar ATATÜRK MAHALLESİ Torbalı İzmir 0 232 854 67 71
  İZMİR AYDIN CADDESİN:114      
  AYRANCILAR   ayrancilar@yurticikargo.com  
Balçova SAKARYA CD. NO:25/B Balçova İzmir 0 232 277 73 04
      Balcova@yurticikargo.com.tr  
Bayraklı 1918 Sokak No:7/A Bayraklı İzmir 0 232 371 80 00
  Bayraklı   bayrakli@yurticikargo.com  
Bergama ZAFER MH. ATATÜRK BULV. Bergama İzmir 0 232 633 20 69
  NO:30   Bergama@yurticikargo.com.tr  
Beyler 846 Sok. No:32/B Konak İzmir 0 232 484 17 75
  1.Beyler      
  Kemeraltı   beyler@yurticikargo.com.tr  
Bornova KAZIM DİRİK MH. GEDİZ CD. Bornova İzmir 0 232 339 56 54
  NO:13/F   Bornova@yurticikargo.com.tr  
Bostanlı ŞEHİTLAR BUL. NO:57 Karşıyaka İzmir 0 232 362 89 90
  BOSTANLI   Bostanli@yurticikargo.com.tr  
Bozyaka Saim Çıkrıkçı Cad Konak İzmir 0 232 227 90 41
  No:118/A      
  Bozyaka      
Çamdibi 2. SAN. SİT.(OTO TAMİRCİL Bornova İzmir 0 232 435 03 70
  SAN. SİT) 301 SK. NO:41   Camdibi@yurticikargo.com.tr  
Çarşı 1145/6 Sok. No: 6/A   İzmir 0 232 457 91 04
         
  YENİŞEHİR   Carsi@yurticikargo.com.tr  
Çeşme SAKARYA MAH. Çeşme İzmir 0 232 712 17 25
  3011 sk no:4 /B      
  Çeşme-İzmir   cesme@yurticikargo.com.tr  
Çiğli 8047/1 SK. NO:5/A-C Çiğli İzmir 0 232 329 97 55
  BÜYÜKÇİĞLİ   Cigli@yurticikargo.com.tr  
Dikili ŞEHİT SAMİ AKBULUT CAD Dikili İzmir 0 232 671 00 16
  DR. ŞAHAP BORA APT.      
  ZEMİN KAT. NO:2   dikili@yurticikargo.com.tr  
Doğanlar 4.SANAYİ SİT. 129/3 SK. Bornova İzmir 0 232 375 61 12
  NO:4   Doganlar@yurticikargo.com.tr  
Efes KAZIM DİRİK CAD.   İzmir 0 232 441 69 33
  NO:50/E   Efes@yurticikargo.com.tr  
Ege 2808 SK. NO:41/A   İzmir 0 232 461 02 18
  MERSİNLİ   Ege@yurticikargo.com.tr  
Ege Kampüs İrtibat Ege Üniversitesi Kampüsü Bornova İzmir 0 232 339 34 48
  Vakıf Çarşısı Bornova   egekampus@yurticikargo.com.tr  
Egeser GAZİ MAH. 28/25 SK Gaziemir İzmir 0 232 251 13 76
  NO:42      
  Gaziemir   egeser@yurticikargo.com  
Erzene ERZENE MAH. 8.SK. Bornova İzmir 0 232 373 30 99
  NO:16/A      
  BORNOVA      
Foça ATATÜRK MAH.115 SK. Foça İzmir 0 232 812 64 32
  NO:32   Foca@yurticikargo.com.tr  
Forbes FORBES CAD. NO:162/B Buca İzmir 0 232 438 08 85
  ŞİRİNYER   forbes@yurticikargo.com.tr  
Gazi 1364 SK. NO:6/A   İzmir 0 232 484 63 04
  ÇANKAYA   Gazi@yurticikargo.com.tr  
Gaziemir ATIFBEY MAH. 5 SK. Gaziemir İzmir 0 232 252 15 38
  NO:72/A GAZİEMİR   Gaziemir@yurticikargo.com.tr  
Güzelyalı MİTHATPAŞA CAD.   İzmir 0 232 246 29 30
  NO:1212/A   Guzelyali@yurticikargo.com.tr  
Hisarönü HASAN HOCA MAH. 900 SK.   İzmir 0 232 441 80 32
  NO:25/A HİSARÖNÜ   Hisaronu@yurticikargo.com.tr  
Hürriyet 1370 SK. KARAMEHMETOĞLU   İzmir 0 232 489 81 03
  İŞHANI NO:23/G ÇANKAYA   Hurriyet@yurticikargo.com.tr  
Işıkkent S.S. AYAKKABICILAR TOPTAN   İzmir 0 232 436 38 87
  İŞYERİ YAPI KOOP 6125/2 S      
  NO:3 IŞIKKENT   Isikkent@yurticikargo.com.tr  
İmbat İSTASYON ALTI MAH. Çiğli İzmir 0 232 386 37 34
  8019/23 SK. NO:10/A-B   Imbat@yurticikargo.com.tr  
İskele İrtibat 1693 SK. NO:71/A Karşıyaka İzmir 0 232 364 01 77
  KARŞIYAKA   iskele@yurticikargo.com.tr  
İzmir FATİH MAH. 178 SOKAK NO:1 Gaziemir İzmir 0232 281 22 05
  SARNIÇ-GAZİEMİR   izmir@yurticikargo.com  
Kahramanlar Dr. Mustafabey Cad.   İzmir 0 232 463 86 58
  No:39/A      
  ALSANCA   Kahramanlar@yurticikargo.com.t  
Karabağlar 4047 SK. NO:16/ B   İzmir 0 232 237 20 65
  KARABAĞLAR   Karabaglar@yurticikargo.com.tr  
Karşıyaka BERİN TAŞAN SK. NO:18/A Karşıyaka İzmir 0 232 364 7512
  Karşıyaka   Karsiyaka@yurticikargo.com.tr  
Kemeraltı AHMETAĞA MAH. Konak İzmir 0 232 425 87 37
  865 SK. NO:21/A   Kemeralti@yurticikargo.com.tr  
Kısıkköy S.S.METAL İŞLERİ SAN.SİT. Menderes İzmir 0 232 257 62 65
  2.CAD.NO:32      
  KISIKKÖY   Kisikkoy@yurticikargo.com.tr  
Liman MAHMUT ESAT BOZKURT CAD.   İzmir 0 232 464 49 03
  NO:40/A ALSANCAK   Liman@yurticikargo.com.tr  
Lozan Kültür Mah. 1375 SK.   İzmir 0 232 421 50 74
  NO:7/B ALSANCAK   Lozan@yurticikargo.com.tr  
Menderes KASIMPAŞA MAHALLESİ Menderes İzmir 0 232 782 31 50
  ATATÜRK CAD.NO:113/1B      
  MENDERES   menderes@yurticikargo.com  
Menemen ESATPAŞA MAH. ATATÜRK CD. Menemen İzmir 0 232 831 06 80
  NO:89   Menemen@yurticikargo.com.tr  
Narlıdere MİTHATPAŞA CAD. NO:311/A Narlıdere İzmir 0 232 239 40 17
      Narlidere@yurticikargo.com.tr  
Nif ANKARA ASFALTI 33.KM Kemalpaşa İzmir 0 232 887 16 30
  SÜTÇÜLER KÖYÜ NO:34   nif@yurticikargo.com.tr  
Nokta ARAP HASAN MH.   İzmir 0 232 232 59 44
  239.SK. NO:21/B      
  HATAY   Nokta@yurticikargo.com.tr  
Ödemiş Atatürk Mahallesi Ödemiş İzmir 0 232 544 93 13
  Denizciler Sokak      
  No: 12   odemis@yurticikargo.com.tr  
Özkanlar SAKARYA CAD. NO: 28/A Bornova İzmir 0 232 348 64 73
      Ozkanlar@yurticikargo.com.tr  
Parsa İNÖNÜ CD. NO:68/B Kemalpaşa İzmir 0 232 878 78 35
  CEZAEVİ BİTİŞİĞİ   Parsa@yurticikargo.com.tr  
Pasaport İrtibat AKDENİZ M.HALİT ZİYA BUL.   İzmir 0 232 445 41 82
  1353 SK. NO:72/D      
  PASAPORT   Pasaport@yurticikargo.com.tr  
Pınarbaşı 5. SAN. SİT. 410 SK.   İzmir 0 232 479 65 29
  410 SK. NO:39/19      
  PINARBAŞI   Pinarbasi@yurticikargo.com.tr  
Sanayi 1.SANAYİ SİTESİ   İzmir 0 232 433 80 94
  2829 SK. NO:28      
  MERSİNLİ   Sanayi@yurticikargo.com.tr  
Sarnıç MENDERES MAHALLESİ Gaziemir İzmir 0 232 281 56 50
  99.SOKAK NO:109/B-C   sarnic@yurticikargo.com  
Seferihisar 0 Seferihisar İzmir 0 232 743 30 50
  65. SOK.      
  NO:6      
Selçuk İrtibat ATATÜRK MH. 1018 SK. Selçuk İzmir 0 232 892 70 75
  NO:10/A   Selcuk@yurticikargo.com.tr  
Serinkuyu ANADOLU CD.N.461/C Karşıyaka İzmir 0 232 382 47 19
  SERİNKUYU   Serinkuyu@yurticikargo.com.tr  
Simirna HACILARKIRI CD. Bornova İzmir 0 232 478 22 17
  NO:8/1      
  BORNOVA   simirna@yurticikargo.com  
Şirinyer İNKILAP MAH. Buca İzmir 0 232 438 07 90
  131 SOK. NO :164      
  ŞİRİNYER   sirinyer@yurticikargo.com.tr  
Tire İSMAİL TAŞLI CD. NO:50 Tire İzmir 0 232 512 21 00
  TİRE      
  İZMİR   Tire@yurticikargo.com.tr  
Torbalı HÜKÜMET CAD. NO:17/C Torbalı İzmir 0 232 856 58 88
         
  TORBALI   torbali@yurticikargo.com.tr  
Tuna FATİH CAD. NO:105/16-17   İzmir 0 232 433 86 24
  ÇAMDİBİ İŞ MERKEZİ      
  ÇAMDİBİ   Tuna@yurticikargo.com.tr  
Ulucak İrtibat Cumhuriyet Mh. İzmir Cd. Kemalpaşa İzmir 0 232 873 50 40
  No:59/A Ulucak      
  KEMALPAŞA / İZMİR      
Urla HACI İSA MAH. Urla İzmir 0 232 754 19 94
  İZMİR CADDESİ      
  NO:53/A URLA   urla@yurticikargo.com  
Yener HALKA PINAR MH. AHMET   İzmir 0 232 469 19 89
  SARIŞIN BUL. NO:40/A      
  YENİŞEHİR   Yener@yurticikargo.com.tr  





Kargo kategorisinin İzmir ilinde bulunan diğer kargo firmaları aşağıda listelenmiştir.

Aras Kargo İzmir Şubeleri UPS Kargo İzmir Şubeleri
Ceva Kargo İzmir Şubeleri Varan Kargo İzmir Şubeleri
TNT Kargo İzmir Şubeleri Sürat Kargo İzmir Şubeleri
MNG Kargo İzmir Şubeleri Fillo Kargo
NAK Kargo PTT Kargo
Horoz Kargo Ulusoy Kargo
Inter Global Kargo İzmir Şubeleri Metro Kargo İzmir Şubeleri
THY Kargo İzmir Şubeleri DHL Kargo İzmir Şubeleri


Sponsorlu Bağlantılar


Hakkımızda  |  Kullanım Koşulları  |  Gizlilik  |  Reklam Hizmeti  |  Copyright © 20011
     Tüm Hakları Saklıdır Copyright 2007-2011 Allright Reserved. subesi.org bir Alpc.net LTD. kuruluşudur.