Yurtiçi Kargo Konya Şubeleri, Kargo

Şubesi - Anasayfa Anasayfa > Kargo > Yurtiçi Kargo > Konya Şubeleri


Sponsorlu Bağlantılar


Kargo kategorisi, Konya ilinde bulunan Yurtiçi Kargo şubeleri 'nin bilgileri
bu sayfada ki listede bulunmaktadır.



Şubelerin Listesi



Kargo Konya Yurtiçi Kargo Şubeleri



Akşehir YENİ MAH. Akşehir Konya 0 332 813 46 97
  POSTANE SOK. NO.1   akşehir@yurticikargo.com  
Akyokuş YUNUSEMRE CAD. BEYŞEHİR Meram Konya 0 332 323 98 88
  CAD. NO:254/A      
Alaaddin BABALIK MAH Selçuklu Konya 0 332 320 12 17
  KEYHÜSREV SOK      
  NO.19/A   Alaaddin@yurticikargo.com.tr  
Anadolu ANADOLU TEKNİK SANAYİ Merkez Konya 0 332 249 94 42
  ÜÇ GAZİ SK. NO:38   Anadolu@yurticikargo.com.tr  
Beyşehir EVSAT MAH. Beyşehir Konya 0 332 512 40 51
  KIZILAY CAD.      
  NO.10/A   Beysehir@yurticikargo.com.tr  
Büsan Büsan Organize Sanayi Böl Karatay Konya 0 332 345 27 42
  Fevzi Çakmak Mah. 1. Sok.      
  No:50   büsan@yurticikargo.com.tr  
Ereğli HACI MUTAHİR MAH. Ereğli Konya 0 332 712 25 45
  RASİM EREL CD.      
  NO:68/A   Eregli@yurticikargo.com.tr  
Geçit ESKİ SAN. KUŞLUCA SK.   Konya 0 332 237 24 86
  NO:38   Gecit@yurticikargo.com.tr  
Ilgın CAMİ ATİK MAH. Ilgın Konya 0 332 881 49 33
  NEVZAT İSPİR CAD.      
  56.SK. NO:7   Ilgin@yurticikargo.com.tr  
Kampüs SELÇUK ÜNİVERSİTESİ Selçuklu Konya 0 332 241 25 75
  GÖKKUŞAĞI ALIŞVERİŞ MRK.      
  EK BİNALARI NO 6-7      
Keykubat FEVZİ ÇAKMAK MH.   Konya 0 332 342 06 48
  HACIBAYRAM CD.      
  NO.62   Keykubat@yurticikargo.com.tr  
Konevi KONYA ORG.SAN. BÖL.   Konya 0 332 239 11 20
  EVRENKÖY CD. OTEL BİNASI      
  ALTI NO:8/B   Konevi@yurticikargo.com.tr  
Konya FEVZİÇAKMAK MAH. Karatay Konya 0 332 346 00 14
  AYKENT AYAKKABICILAR SİT.      
  10700 SOK. NO:4 KARATAY   konya@yurticikargo.com  
Meram SAHİPATA MAH. Meram Konya 0 332 350 89 32
  MİMAR MUZAFFER CAD.      
  MÜMİNE HATUN SOK.23/A   Meram@yurticikargo.com.tr  
Mevlana ŞEMS MAH Karatay Konya 0 332 350 34 53
  ŞERAFETTİN CD.      
  TAHİRMUMCU İŞHAN 10/B-C-D   mevlana@yurticikargo.com.tr  
Nalçacı FERİTPAŞA MAH. Selçuklu Konya 0 332 237 21 97
  NALÇACI CAD.      
  NO.65/F   Nalcaci@yurticikargo.com.tr  
Seydişehir HACI SEYİD ALİ MH. Seydişehir Konya 0 332 582 14 54
  204 SK. NO:24/B   Seydisehir@yurticikargo.com.tr  
Yazır YAZIR MH.ELMALI HAMDİ Selçuklu Konya  
  HOCA CD ULUSAL SK.      
  BEYAZITEVLER SİTE ALTI 3A