Yurtiçi Kargo Mersin Şubeleri, Kargo

Şubesi - Anasayfa Anasayfa > Kargo > Yurtiçi Kargo > Mersin Şubeleri


Sponsorlu Bağlantılar


Kargo kategorisi, Mersin ilinde bulunan Yurtiçi Kargo şubeleri 'nin bilgileri
bu sayfada ki listede bulunmaktadır.



Şubelerin Listesi



Kargo Mersin Yurtiçi Kargo Şubeleri



Anamur YEŞİLYURT MH.KIBRIS CAD. Anamur Mersin 0 324 814 83 40
  ERDEM SİTESİ C/1 BLOK      
  NO: 37/C   Anamur@yurticikargo.com.tr  
Anıt İrtibat TOZKOPARAN MAH. Toroslar Mersin 0324 320 44 00
  KUVA-İ MİLLİYE BULV.      
  BEKİR KURU AP NO:254/F      
Deliçay ÇAY MH.CUMHURİYET BUL. Merkez Mersin 0 324 221 59 77
  NO:22   Delicay@yurticikargo.com.tr  
Erdemli MERKEZ MH. BİRİNCİ PLAJ Erdemli Mersin 0 324 515 63 13
  YOLU NO:10   Erdemli@yurticikargo.com.tr  
Garaj CEMALPAŞA CD. NO:18/B Merkez Mersin 0 324 233 07 36
  ATILGAN APT. ALTI   Garaj@yurticikargo.com.tr  
Mersin Barış Mah.İstiklal Cad. Merkez Mersin 0 324 231 77 09
  Zeyni Ap. Altı 164/C   Mersin@yurticikargo.com.tr  
Mezitli FATİH MH. G.M.KEMAL BUL. Merkez Mersin 0 324 359 76 00
  ÜNLER APT. ZEMİN KAT      
  NO:16   Mezitli@yurticikargo.com.tr  
Mut MEYDAN MAH. Mut Mersin 0 324 774 45 25
  KIYI SK. NO. 3/D   Mut@yurticikargo.com  
Özgür İHSANİYE MH. 113.CAD. Merkez Mersin 0 324 336 21 47
  ELMALI APT. ALTI NO:58/B   Ozgur@yurticikargo.com.tr  
Pozcu CUMHURİYET MAH. İSMET Merkez Mersin 0 324 327 29 92
  iNÖNÜ BULVARI NO:254/D   Pozcu@yurticikargo.com.tr  
Silifke SARAY MH. İNÖNÜ CD. Silifke Mersin 0 324 714 61 02
  NO:33/A   Silifke@yurticikargo.com.tr  
Tarsus REŞADİYE MH. Tarsus Mersin 0 324 624 31 25
  ADANA CD. NO:17   Tarsus@yurticikargo.com.tr