Yurtiçi Kargo Samsun Şubeleri, Kargo

Şubesi - Anasayfa Anasayfa > Kargo > Yurtiçi Kargo > Samsun Şubeleri


Sponsorlu Bağlantılar


Kargo kategorisi, Samsun ilinde bulunan Yurtiçi Kargo şubeleri 'nin bilgileri
bu sayfada ki listede bulunmaktadır.



Şubelerin Listesi



Kargo Samsun Yurtiçi Kargo Şubeleri



Atakum Cumhuriyet Mah.   Samsun 0 362 437 17 31
  Atatürk Bulvarı No:339   atakum@yurticikargo.com.tr  
Bafra Tabakhane Mah. Bafra Samsun 0 362 542 54 43
  Güven Sok. No:21   Bafra@yurticikargo.com.tr  
Çarşamba SUNGURLU MH. LİSE Çarşamba Samsun 0 362 833 41 32
  CD. 26 NO'LU SK. NO:2   Carsamba@yurticikargo.com.tr  
Çiftlik İrtibat ULUGAZİ MAH.BORA SOK.   Samsun 0 362 432 82 59
  NO.7   Ciftlik@yurticikargo.com.tr  
Gülsan GÜLSAN SAN. SİT. Canik Samsun 0 362 238 03 06
  STAD YOLU NO:49   Otogar@yurticikargo.com.tr  
Hançerli HANÇERLİ MH. ÇİFTEHAMAM   Samsun 0 362 432 26 21
  CD. NO:30   Hancerli@yurticikargo.com.tr  
İlkadım KILIÇDEDE MH. İSTİKLAL CD   Samsun 0 362 231 19 65
  NO:216   Ilkadim@yurticikargo.com.tr  
Kirazlık 19 MAYIS KÜÇÜK SAN.   Samsun 0 362 266 75 03
  SİT. ATATÜRK BUL. 4 BLK.      
  3 KS. NO:277   Kirazlik@yurticikargo.com.tr  
Ondokuzmayıs ATAKENT YENİ MAH. Merkez Samsun 0 362 439 30 91
  ATATÜRK BLV.      
  NO:105   ondokuzmayis@yurticikargo.com  
Samsun Cumhuriyet Cad.   Samsun 0 362 233 74 64
  NO:78   Samsun@yurticikargo.com.tr